Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Asteknoloji Bilişim Ltd. Şti. hizmetinizde. Asteknoloji olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. Asteknoloji olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

 

Asteknoloji hizmete 2008 yılında başladı. İlk etapta İstanbul da faaliyet gösteren firmamız yakın zaman da Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa ve Kütahya olmak üzere tüm Türkiye’ye yayıldı.Şuan kendi alanında Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Asteknoloji dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. İlerleyen süreçlerde web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.